Podlahové vytápění

Podlahové vytápění

Pro spokojenost zákazníka, spolehlivou funkci, ekonomický provoz a dlouhou životnost pro montáže podlahového vytápění používáme topné kabely Reychem.

Pravidelné školení a již mnoho provedených instalací nás předurčuje k dokonalé instalaci odporových i samoregulačních kabelů firmy Reychem.

Pro podlahové vytápění (hlavní zdroj topení i komfortní dohřev koupelen) používáme odporové topné kabely Reychem T2Blue, odporové topné rohože T2Quicknet a samoregulační kabely Reychem FroStop Green, FroStop Black a FrostGuard. Samoregulační topné kabely se dají použít jak pro podlahové topení, tak pro vyhřívání okapů a jako ochrana proti zamrznutí potrubí.

Pro temperování a vyhřívání venkovních ploch se používají odporové topné kabely a rohože EM2-CM, EM4-CW a vněkterých aplikacích se dají použít samoregulační kabely a rohože (např. venkovní schodiště a nepojezdové plochy).

Reychem samozřejmě myslí i na regulaci. S pomocí elektronické regulace a venkovních čidel na vlhkost a teplotu je provoz takovýchto systémů velmi ekonomický a nemusí představovat nákladný provoz.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.