Staráme se o bezpečnost
Vaši i Vašeho majetku

Nabízíme instalaci bezpečnostních alarmů, autoalarmů a monitoringu vozidel stejně jako ovládání chytré domácnosti.

O nás

Již od roku 2004 je naše firma oficiální certifikovaný montážní partner českého výrobce zabezpečovací techniky Jablotron Alarms a.s.. Díky tomu na veškeré komponenty ze sortimentu Jablotronu poskytujeme záruku až 5 let a při použití bezpečnostní SIM karty Jablotron se prodlužuje záruka na 7 let.

Za naši hlavní činnost se kromě montáží elektronického zabezpečení (EZS) Jablotron ve stavbách, rodinných domech a bytech, chalupách a v ostatních prostorech, i komerčních, dají považovat i montáže autoalarmů taktéž od firmy Jablotron.

Naše firma se zabývá také montážemi kamerových systémů a to nejen v lokalitách Beroun a Králův Dvůr, ale i Praha a celý středočeský kraj. Po dohodě je samozřejmě možné montáž provést kdekoliv v ČR. Vyjímkou nejsou již provedené montáže v regionech Brno a okolí, Prostějov, Roudnice n. Labem, Krkonoše atd.

Pro kamerové systémy používáme výhradně přední světové výrobce u kterých je zaručena výborná kvalita a spolehlivost. Mezi naše nejpoužívanější značky patří např. Dahua, Avermedia a Avigilon.

Mezi další hlavní činnost patří montáže podlahového topenízónové regulace Jablotron a revolučního zálohovaného čerpadla CP-201P, které firma Jablotron vyvinula speciálně pro zálohování topných systémů. Čerpadlo je nejvíce používané pro kotle na tuhá paliva a krby s výměníkem, kde dokáže zajistit v případě výpadku proudu provoz i 48h.

Dále se zabýváme kompletními elektroinstalacemi od klasických domovních rozvodů, přístupových systémů, audioozvučení, anténních, telefonních a pc rozvodů a veškerými dalšími elektromontážními a elektroinstalačními prácemi včetně revizí.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image​  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera